Neden Elring?

Elring – Das Original

 • 140 yılı aşkın bir süredir sızdırmazlık teknolojisinde iyi deneyimleri temsil etmektedir
 • ElringKlinger AG'nin OE yetkinliği – tüm dünyada otomotiv endüstrisi için seri tedarikçi ve teknoloji lideri
 • Orijinal donanım kalitesinde Elring yedek parçalar
 • Tüm dünyada geniş ürün yelpazesi
 • Motor onarımına uyarlanmış, ihtiyaca uygun conta setleri
 • Çevrimiçi katalogda ve TecDoc'ta ürün verileri ve ek bilgiler
 • Binek araçlar ve ticari araçlar için ihtiyaca yönelik yedek parça yelpazesi
 • Montaj videoları çevrimiçi olarak sunulur
 • Ücretsiz teknik servis hattı: +49 7123 724-799

Kurumsal videolar

Elring - Das Original | Image

Videoya git

ElringKlinger AG Image

Videoya git

Sustainability is about the capacity to endure

Videoya git

Silindir başlığı contaları – her katmanda çözümler.

Silindir başlığı contaları motorun verimli, güvenli ve ekonomik bir şekilde çalışmasına katkıda bulunurlar. Metaloflex™ metal katmanlı, metal-elastomer veya metal-yumuşak madde silindir başlığı contaları olsun, Elring ilgili ihtiyaçlara uyarlanmış olan her türlü yapı tipini sunar.

Silindir başlığı cıvata setleri – %100 güvenlik için.

Elring, kurallara uygun silindir başlığı onarımı için silindir başlığı contasının yanı sıra kalite kontrollü, uygun silindir başlığı cıvata setlerini de sunmaktadır. Neredeyse tüm binek araçlar ve ticari araçlar için uygun olan setler, diş emniyetli özel bir kartona ambalajlanır.

İkincil contalar – tüm contalar için sızdırmazlık sistemleri.

Elring, motorlarda, şanzımanlarda, egzoz sistemlerinde ve yardımcı ünitelerde çok sayıda sızdırmazlık görevi için ihtiyaçlara en iyi şekilde uyarlanmış olan özel contalar sunar: Yağ tekneleri, emme ve egzoz manifoldları, su pompaları, kompresörler, turboşarj üniteleri, şanzımanlar ve akslar için contalar

Radyal mil keçeleri ve valf şaftı contaları.

Elring birçok farklı yapı türü, malzeme ve ölçüye sahip, kısmen sensörlü olan radyal mil keçeleri ve valf şaftı keçeleri sunmaktadır. Motorlar, şanzımanlar ve akslar için ve elbette kalite kontrollü.

Conta setleri – hepsi bir arada ve el altında.

Elring motorların, şanzımanların ve ünitelerin tam ve kısmi yenileme işlemleri için kapsamlı bir binek araç ve ticari araç motoru yelpazesi sunmaktadır. İlgili motor onarımına uyarlanmış, ihtiyaca uygun conta setleri. Örneğin: Tam setler (S), silindir başlığı setleri (ES), krank gövdeleri için dönüştürme setleri (CS), su pompası setleri (WPS), şanzıman setleri (GSM).

Sızdırmazlık macunları – sürekli sızdırmaz kılar.

Binek araçlar, ticari araçlar, motosikletler, Oldtimer araçlar veya yarış otomobilleri/su sporları için olsun: Parçaların güvenilir şekilde contalanmasının söz konusu olduğu her durumda Elring yüksek performanslı sızdırmazlık macunlarında pratikte milyonlarca kez denenmiş zengin kapsamlı bir yelpaze sunmaktadır.

Conta yelpazeleri – pratik ve kanıtlanmış.

Birçok farklı modelde ve ölçüde keçeyi ve valf şaftı contasını ihtiyaca odaklı, kolay anlaşılır ürün yelpazelerimizde bulabilirsiniz. Böylece her zaman her şey elinizin altındadır.