Yerinde teknik eğitimler

Daha fazla servis. Daha fazla know-how. Daha fazla güvenlik. Elring bunları sağlamak için ilk elden teknik eğitimler sunmaktadır. Bu eğitimlerde modern dizel motorlardaki veya hafif metal motor yapılardaki yenilikler profesyonel bir şekilde öğretilmektedir. Kanıtlanmış kalite özellikleri ve teknik trendler sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmakta ve günlük çalışmalarınızı kolaylaştıracak şekilde sunulmaktadır.

Eğitim kamyonu

Elring eğitim kamyonu, teknik eğitmenler tarafından müşterilerimizin kendi yerlerinde veya fuarlarda verilen eğitimlerde bir eğitim kamyonu olarak kullanılmaktadır. Etkinliklerde çeşitli eğitimlerin verilebilmesi amacıyla, incelenebilir yapıdaki bir motor yükleme alanına sabit şekilde entegre edilmiştir.

Online-Trainings

Her yerde ve her zaman bilgi ve birikim: Bunu garanti edebilmek için dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize doğrudan yerinde seminerlere katılmalarına gerek olmadan ileri düzey eğitimler alabilme fırsatı da sunuyoruz. Teknik web seminerleri canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sesli konferans ve yazılı sohbet yoluyla doğrudan bir iletişimin kurulması mümkün olmaktadır.

service@elring.de adresinden kolayca kayıt olabilirsiniz. Tarihler bültenlerimizde, internet sitemizde
ve sosyal medya kanallarımızda düzenli olarak duyurulmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için
doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlar tarafından uzmanlar için

Bir teknik eğitim almak mı istiyorsunuz? Bunun için lütfen yerel Elring iş ortağınız ile iletişime geçin.

Elring Servis Ekibi
+49 7123 724 799
servicemail@elringweb.de