Elring – Deneyimden gelen yenilik

Bir otomotiv tedarikçisi olarak ElringKlinger, geleceğin mobilitesini şekillendirmede müşterileri için güvenilir bir ortaktır. İster optimize edilmiş bir içten yanmalı motor, ister yüksek performanslı bir hibrit motor veya çevre dostu akü ve yakıt hücresi teknolojisi olsun - ElringKlinger tüm tahrik türleri için yenilikçi çözümler sunar. Hafif yapı konseptlerimiz araç ağırlığını azaltır, bu da içten yanmalı motorlar söz konusu olduğunda ya İçten yanmalı motorlar söz konusu olduğunda yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları veya alternatif tahrik sistemleri söz konusu olduğunda menzili artırır. Giderek daha karmaşık hale gelen içten yanmalı motorlar için Grup, her zaman en yüksek gereksinimleri karşılamak amacıyla conta alanındaki ürün ve hizmet yelpazesini sürekli olarak geliştirmektedir. Termal ve akustik ekranlama teknolojisi çözümlerinin yanı sıra otomotiv endüstrisi dışındaki sektörler için de yüksek performanslı plastik PTFE'den üretilen ürünler portföyü tamamlamaktadır. ElringKlinger Grubu toplamda dünya çapında 44 lokasyonda 10.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Elring yedek parça markası her şeyi bir arada sunar: orijinal ekipman kalitesi, işlevsel güvenilirlik ve verimli, kapsamlı bir servis. Örneğin satış eğitimi ve teknik kurslar, servis bilgileri, kamyon ve kamyonetler için patlatılmış çizimler, motor contaları ile ilgili konuları içeren aylık bültenler, çevrimiçi conta danışmanları, yenilikçi montaj videoları, Elring Akademisi, Eğitim Kamyonu ve çok daha fazlası.

Dünyanın her yerindeki ticari ortaklar, atölyeler ve onların müşterileri orijinal Elring ürünleri ile iyi deneyimlere sahiptir. Bunlar arasında silindir kafası ve özel contalara ek olarak radyal mil contaları ve valf gövdesi contaları, sızdırmazlık bileşikleri, diş kilitleyicilerin yanı sıra tam ve kısmi revizyonlar için silindir kafası cıvatası ve komple conta setleri de bulunmaktadır.

Elring – Das Original

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google'ın gizlilik koşullarını ve bizim gizlilik politikası kabul etmiş olursunuz.